EĞİTİM ÜCRETİ:

-2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı minimum 180 günlük eğitim-öğretim bedeli (10 ay taksitli)(eylül-haziran)
-YAZ OKULU ücreti ayrıca belirlenir. (temmuz-ağustos)
-Mevcut veli indirimi
-Erken kayıt indirimi
-Kardeş indirimi
ÖNEMLİ NOTLAR
-Okulumuzda POS cihazı üzerinden ödeme yapılamamaktadır.
-Tüm eğitim-öğretim ücret ödemeleri banka üzerinden olup aylık olarak faturalandırılmaktadır. Bu durum Millî Eğitim Bakanlığınca zorunludur.
-Ücret ilanımız olağan dışı mali dalgalanmalar sonucu eğitim-öğretim yılı başlamadan değişkenlik gösterebilir.

BİREYSEL MASRAF ÜCRETLERİ:

-Kayıt esnasında tek sefer; yıllık ücretin %10’u ödenir. (kayıt iptalinde iade edilmez.)
-Kırtasiye Ücreti: tam dönem tüm eğitim setlerini, eğitim materyallerini kapsar. (gezi-servis ücretleri ve ücretli girişler bu ücrete dahil değildir.)
-Yıl Sonu Sınıf Fotoğrafı ve Öğrenci Fotoğrafı (anı) ücreti eğitim-öğretim yılı sonu belli olacaktır. (katılım zorunlu değildir)
-Dönem başladıktan sonra kayıt iptallerinde kırtasiye ve eğitim yayınları ücretleri geri iade edilmez, Eğitim Yayınları tam olarak veliye teslim edilir.
-Eğitim-öğretim bitimine son bir ay kala yapılan kayıtlarda; tam ve eksiksiz olarak verilen eğitim yayınlarının ücreti güncel fiyatlar üzerinden tahsil edilmektedir.
-Taksit ödemelerinizin süresi maksimum 10 ay olacak şekilde sınırlandırılmıştır.
-Öğrencimizin kaydının geçerli olabilmesi için; sözleşmenin yapılarak yıllık ücretinin %10’u ve Kırtasiye Ücretlerinin peşinen tahsil edilmesi gerekmektedir.
-Ödemiş olduğunuz eğitim-öğretim bedeli içerisinde dönem içi bütün aktivite ve etkinlik ücreti dahildir. Dönem içi sizlerden hiçbir ücret talep edilmeyecektir. (ekstralar hariç)
-Mücbir sebepler, doğal afet veyahutta olağan dışı durumlardan dolayı geçici olarak Eğitim/Öğretime ara verilmesi halinde, eksik kalan aktif Eğitim-Öğretim günlerini sene içerisinde (ara tatil(leri) veya yaz tatili) T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca müsade verilmesi akabinde yüz yüze telafi Eğitim-Öğretim verilerek kurumumuz sözleşmeye riayet edecektir. Bu bakımdan veliden sözleşme bedeli tam olarak talep edilecektir. Aksi bir durumda ücret talep edilmeyecektir.
-Olası sözleşme iptallerinde Milli Eğitim Bakanlığının Özel Öğretim Kurumlar Sözleşmesi ilgili maddesince yer alan tazminat tutarı tahsil edilerek işlem gerçekleşmektedir.