Çocuğum Yanımda Uygulaması

Çocuk Kalbi olarak çocuklarınızın gelişimi ve günlük etkinlikleri hakkında size özel bilgi sistemi ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detaylar

BESLENME

Çocuklarımızın sağlıklı beslenmeye olan ilgilerini arttırma, sağlıklı besinleri seçmeyi öğretme ve menülerini doğru planlamayı öğretmeyi hedefledik.

Detaylar

PROGRAMLAR

Eğitim çocukların bilişsel, dil, hareket, sosyal, duygusal gelişim alanında eş güdümlü olarak desteklenmelerinin önemi büyüktür.

Detaylar

İmkanlarımız ve Ortamımız

Çocuk Kalbi Anaokulu'nda içeriye girildiği andan itibaren her bir köşe çocukların ihtiyaçlarından yola çıkılarak dizayn edilmiştir. 40metrekare sınıflarımızda ferah, sade, göz yormayan, yaratıcılıklarını destekleyecek şekilde dekore edilip yaş gruplarına uygun tablolarla renklendirilmiş ve çocuklara ilham kaynağı olmuştur.

İmkanlarımız Hakkında Detaylar
Eğlenceli Matematik

Çocuklarımıza matematik sevgisini aşılayacak oyunlar ve materyaller ile onların matematiksel zekalarını geliştirmelerinde yardımcı olur.

Masallarla Farkındalık

Yaratıcı masallarımızla çocukların düş dünyasının zenginliğini ve yaratıcılıklarını kullanmalarına imkan verirken objelerle destek vermekteyiz.

Görsel Sanatlar

Çocuklarımızın düş dünyasının zenginliğini ve yaratıcılıklarını kullanmalarına imkan verirken el becerilerinin de geliştirilmesi planlanmıştır.

Yaratıcı Drama

Kendilerini farkına varabilecekleri, kendilerinin keşfedebilecekleri, kendini karşısındakine daha iyi ifade edebileceği olay ve olgulara eleştirel bakabileceği bir duruma gelebilmesi, diğer çocuklarla ve insanlarla iletişim kurmasını, işbirliği tapmasını, paylaşmasını bilerek sorumluluk almasının sağlanması hedeflenmiştir.

Çocuğum Yanımda Uygulaması

Çocuk Kalbiolarak çocuklarınızın gelişimi ve günlük etkinlikleri hakkında size özel bilgi sistemi ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yabancı Dil

Okulumuzda Türkçenin yanında İngilizcenin de gün boyunca yapılan her faaliyette aktif bir şekilde kullanıldığı, çift dilin yaşandığı bir yerdir.

2021-2022 ÖN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

Özel Çocuk Kalbi Anaokulu.

Kayıt Formu

Telefon 0-507-360-36-82